Hotfolder (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: view
el: προβολή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: node
el: κόμβος

en: The content type %name has been deleted.
el: Ο τύπος ύλης %name διαγράφηκε.

en: Deleted content type %name.
el: Διαγράφηκε ο τύπος ύλης %name.

en: The content type %name has been updated.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name ενημερώθηκε.

en: The content type %name has been added.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name προστέθηκε.

en: Added content type %name.
el: Προστέθηκε ο τύπος περιεχομένου %name.
