Hotfolder (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: view
eo: rigardi

en: Default
eo: Defaŭlto

en: node
eo: nodo

en: The content type %name has been deleted.
eo: La enhavspeco %name estas forigita.

en: Deleted content type %name.
eo: Forigis enhavspecon %name.

en: The content type %name has been updated.
eo: La enhavspeco %name estis ĝisdatigita.

en: The content type %name has been added.
eo: La enhavspeco %name estis aldonita.

en: Added content type %name.
eo: Aldonis enhavspecon %name.
