Hotfolder (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: view
et: näita

en: Default
et: Vaikimisi

en: node
et: postitus

en: The content type %name has been deleted.
et: Sisutüüp %name on kustutatud.

en: Deleted content type %name.
et: Sisutüüp %name kustutatud.

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.
