Hotfolder (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: view
fi: näkymä

en: Default
fi: Oletus

en: node
fi: solmu

en: The content type %name has been deleted.
fi: Sisällön tyyppi %name on poistettu.

en: Deleted content type %name.
fi: Poistettu sisältötyyppi %name.

en: The content type %name has been updated.
fi: Sisällön tyyppi %name on päivitetty.

en: The content type %name has been added.
fi: Sisällön tyyppi %name on lisätty.

en: Added content type %name.
fi: Lisätty sisältötyppi %name.
