Hotfolder (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: view
gl: vista

en: Default
gl: Predeterminado

en: node
gl: nodo

en: The content type %name has been deleted.
gl: Eliminouse o tipo de contido %name.

en: Deleted content type %name.
gl: Eliminado o contido tipo %name.

en: The content type %name has been updated.
gl: Actualizouse o tipo de contido %name.

en: The content type %name has been added.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Added content type %name.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.
