Hotfolder (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: view
is: skoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: The content type %name has been deleted.
is: Efnisgerðinni %name hefur verið eytt.

en: The content type %name has been updated.
is: Efnisgerðin %name hefur verið uppfærð.
