Hotfolder (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: view
jv: tampilan

en: Default
jv: Gawan

en: The content type %name has been deleted.
jv: Tipe kontén %name uwis dibusak.

en: Deleted content type %name.
jv: Mbusak tipe kontén %name.

en: The content type %name has been updated.
jv: Tipe konten %name uwis diupdate.

en: The content type %name has been added.
jv: Tipe konten %name uwis ditambah.

en: Added content type %name.
jv: Nambahi tipe konten %name.
