Hotfolder (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: view
fa: مشاهده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: node
fa: محتوا

en: The content type %name has been updated.
fa: نوع محتوای %name به‌روز شد.

en: The content type %name has been added.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: Added content type %name.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.
