Hotfolder (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: view
ru: представление

en: Default
ru: По умолчанию

en: node
ru: материал

en: The content type %name has been deleted.
ru: Тип материала %name успешно удален.

en: Deleted content type %name.
ru: Удален тип материала %name.

en: The content type %name has been updated.
ru: Тип материала %name был обновлен.

en: The content type %name has been added.
ru: Тип материала %name добавлен.

en: Added content type %name.
ru: Добавлен тип материалов %name.
