Hotfolder (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: view
sv: visa

en: Default
sv: Förvald

en: node
sv: nod

en: The content type %name has been deleted.
sv: Innehållstypen %name har raderats.

en: Deleted content type %name.
sv: Raderade innehållstyp %name.

en: The content type %name has been updated.
sv: Innehållstypen %name har uppdaterats.

en: The content type %name has been added.
sv: Innehållstypen %name har lagts till.

en: Added content type %name.
sv: Innehållstyp %name lades till.
