Hotfolder (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: view
ta: பார்

en: Default
ta: இயல்பான

en: node
ta: கணு

en: The content type %name has been deleted.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை நீக்கப்பட்டது.

en: Deleted content type %name.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை நீக்கப்பட்டது.

en: The content type %name has been updated.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை புதுப்பிக்கப்பட்டது.

en: The content type %name has been added.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.

en: Added content type %name.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.
