Hotfolder (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: node
th: โหนด

en: The content type %name has been deleted.
th: ลบชนิดเนื้อหาแบบ %name แล้ว

en: Deleted content type %name.
th: ลบชนิดเนื้อหา %name แล้ว.

en: The content type %name has been updated.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้รับการปรับปรุงข้อมูลแล้ว

en: The content type %name has been added.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้ถูกเพิ่มแล้ว

en: Added content type %name.
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา %name แล้ว,
