Hotfolder (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: view
tr: görüntüle

en: Default
tr: Varsayılan

en: node
tr: düğüm

en: The content type %name has been deleted.
tr: %name içerik türü silindi.

en: Deleted content type %name.
tr: %name içerik türü silindi.

en: The content type %name has been updated.
tr: %name içerik türü güncellendi.

en: The content type %name has been added.
tr: %name içerik türü eklendi.

en: Added content type %name.
tr: %name içerik türü eklendi.
