Hotfolder (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: view
be: глядзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: node
be: матэрыял

en: The content type %name has been deleted.
be: Змесціва тыпа %name было выдалена

en: Deleted content type %name.
be: Выдаліць тып змесціва %name.

en: The content type %name has been updated.
be: Тып змесціва %name быў абноўлены.

en: The content type %name has been added.
be: Тып змесціва %name быў даданы.

en: Added content type %name.
be: Дадаць тып змесціва %name.
