Hotfolder (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: view
da: vis

en: Default
da: Standard

en: node
da: indholdselement

en: The content type %name has been deleted.
da: Indholdstypen %name slettet.

en: Deleted content type %name.
da: Indholdstypen %name slettet.

en: The content type %name has been updated.
da: Indholdstypen %name opdateret.

en: The content type %name has been added.
da: Indholdstypen %name tilføjet.

en: Added content type %name.
da: Indholdstype %name tilføjet.
