Hotfolder (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: view
eu: ikusi

en: Default
eu: Lehenetsia

en: node
eu: nodoa

en: The content type %name has been updated.
eu: Eduki mota %name eguneratua izan da.

en: The content type %name has been added.
eu: %name eduki mota gehitu da.
