Hotfolder (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: view
fr: voir

en: Default
fr: Par défaut

en: node
fr: nœud

en: The content type %name has been deleted.
fr: Le type de contenu %name a été supprimé.

en: Deleted content type %name.
fr: Type de contenu %name supprimé.

en: The content type %name has been updated.
fr: Le type de contenu %name a été mis à jour.

en: The content type %name has been added.
fr: Le type de contenu %name a été ajouté.

en: Added content type %name.
fr: Type de contenu  %name ajouté.
