Hotfolder (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: view
hi: देखें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: node
hi: नोड

en: The content type %name has been deleted.
hi: कंटेंट प्रकार %name को मिटा दिया गया है |

en: Deleted content type %name.
hi: कंटेंट प्रकार %name को मिटा दिया गया है |

en: Added content type %name.
hi: कंटेंट प्रकार %name को जोड़ दिया गया है |
