Hotfolder (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: view
hr: prikaz

en: Default
hr: Zadano

en: The content type %name has been deleted.
hr: Vrsta sadržaja %name je uklonjena.

en: Deleted content type %name.
hr: Uklonjena vrsta sadržaja %name.

en: The content type %name has been updated.
hr: Vrsta sadržaja %name je osvježena.

en: The content type %name has been added.
hr: Vrsta sadržaja %name je dodana.

en: Added content type %name.
hr: Dodana vrsta sadržaja %name.
