Hotfolder (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: view
hu: megtekintés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: node
hu: tartalom

en: The content type %name has been deleted.
hu: %name tartalomtípus törlése megtörtént.

en: Deleted content type %name.
hu: %name tartalomtípus törölve.

en: The content type %name has been updated.
hu: %name tartalomtípus frissítve lett.

en: The content type %name has been added.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: Added content type %name.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.
