Hotfolder (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Deleted content type %name.
hy: Ջնջված է %name բովանդակության տեսակ:

en: The content type %name has been updated.
hy: %name բովանդակության տեսակը թարմացված է:

en: The content type %name has been added.
hy: Բովանդակության տեսակը %name ավելացված է:
