Hotfolder (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: view
ja: ビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: node
ja: ノード

en: The content type %name has been deleted.
ja: コンテンツタイプ %name が削除されました。

en: Deleted content type %name.
ja: コンテンツタイプ %name が削除されました。

en: The content type %name has been updated.
ja: コンテンツタイプ %name が更新されました。

en: The content type %name has been added.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。

en: Added content type %name.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。
