Hotfolder (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: node
ku: گرێ

en: The content type %name has been deleted.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name سڕایەوە.

en: Deleted content type %name.
ku: جۆری ناوه‌ڕۆک سڕایه‌وه‌%name .

en: The content type %name has been updated.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name نوێکرایەوە.

en: The content type %name has been added.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: Added content type %name.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.
