Hotfolder (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: view
lv: skatīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: node
lv: mezgls

en: The content type %name has been deleted.
lv: Satura tips "%name" izdzēsts.

en: Deleted content type %name.
lv: Izdzēsts satura tips "%name".

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Added content type %name.
lv: Pievienots satura veids %name.
