Hotfolder (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: view
nl: weergeven

en: Default
nl: Standaard

en: The content type %name has been deleted.
nl: Het inhoudstype %name is verwijderd.

en: Deleted content type %name.
nl: Inhoudstype %name verwijderen.

en: The content type %name has been updated.
nl: Het inhoudstype %name is bijgewerkt.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Added content type %name.
nl: Inhoudstype %name toegevoegd.
