Hotfolder (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: view
oc: veire

en: Default
oc: Per defaut

en: node
oc: nosèl

en: The content type %name has been deleted.
oc: Lo tipe de contengut %name es estat suprimit.

en: Deleted content type %name.
oc: Tipe de contengut %name suprimit.

en: The content type %name has been updated.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat mes a jorn.

en: The content type %name has been added.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.

en: Added content type %name.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.
