Hotfolder (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: view
pl: przeglądaj

en: Default
pl: Domyślny

en: node
pl: zawartość

en: The content type %name has been deleted.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został usunięty.

en: Deleted content type %name.
pl: Usunięto rodzaj zawartości o nazwie %name.

en: The content type %name has been updated.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został zaktualizowany.

en: The content type %name has been added.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został dodany.

en: Added content type %name.
pl: Dodano rodzaj zawartości %name.
