Hotfolder (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: view
pt: ver

en: Default
pt: Por defeito

en: node
pt: nó

en: The content type %name has been deleted.
pt: O tipo de conteúdo %name foi eliminado.

en: Deleted content type %name.
pt: Removido o tipo de conteúdo %name.

en: The content type %name has been updated.
pt: O tipo de conteúdo %name foi atualizado.

en: The content type %name has been added.
pt: O tipo de conteúdo %name foi adicionado.

en: Added content type %name.
pt: Adicionado o tipo de conteúdo %name.
