Hotfolder (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: view
uk: переглянути

en: Default
uk: Базово

en: node
uk: матеріал

en: The content type %name has been deleted.
uk: Тип матеріалу %name було успішно видалено.

en: Deleted content type %name.
uk: Видалено тип матеріалу %name.

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.
