Hotfolder (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: view
vi: xem

en: Default
vi: Mặc định

en: The content type %name has been deleted.
vi: Kiểu nội dung %name đã được xóa.

en: Deleted content type %name.
vi: Đã xóa kiểu nội dung %name

en: The content type %name has been updated.
vi: Kiểu nội dung %name đã được cập nhật.

en: The content type %name has been added.
vi: Kiểu nội dung %name đã được thêm.

en: Added content type %name.
vi: Đã thêm kiểu nội dung %name.
