Hotfolder (7.x-1.10) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə
