Hotfolder (7.x-1.10) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Notes
be: Заўвагі

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.
