Hotfolder (7.x-1.10) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Notes
da: Noter

en: 1 hour
da: 1 time

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Watch
da: Overvåg

en: Unknown action.
da: Ukendt handling.
