Hotfolder (7.x-1.10) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό
