Hotfolder (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Actions
et: Toimingud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Controls
et: Nupud

en: 1 minute
et: 1 minut
