Hotfolder (7.x-1.10) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه
