Hotfolder (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Stream
fi: Streamaa
