Hotfolder (7.x-1.10) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: 1 minute
hi: 1 मिनट
