Hotfolder (7.x-1.10) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Actions
it: Azioni

en: Default
it: Predefinito

en: Path
it: Percorso

en: Notes
it: Note

en: Controls
it: Controlli

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto
