Hotfolder (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Actions
ja: アクション

en: Default
ja: デフォルト

en: Path
ja: パス

en: Notes
ja: ノート

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 1 minute
ja: 1分
