Hotfolder (7.x-1.10) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Notes
pl: Notatki

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 3 minutes
pl: 3 minuty

en: Run Cron
pl: Uruchom cron

en: 15 seconds
pl: 15 sekund

en: Watch
pl: Obserwuj

en: Unknown action.
pl: Nieznana operacja.
