Hotfolder (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه
