Hotfolder (7.x-1.10) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Notes
sv: Anteckningar

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Controls
sv: Kontroller

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Watch
sv: Bevaka

en: Unknown action.
sv: Okänd åtgärd.
