Hotfolder (7.x-1.10) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం
