Hotfolder (7.x-1.10) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: 1 minute
th: 1 นาที
