Hotfolder (7.x-1.10) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Actions
vi: Thao tác

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Notes
vi: Ghi chú

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 30 seconds
vi: 30 giây

en: 2 minutes
vi: 2 phút

en: 3 minutes
vi: 3 phút

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.
