Hotfolder (7.x-1.11) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት
