Hotfolder (7.x-1.11) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Unknown action.
bo: མ་ཤེས་པའི་བྱ་སྤྱོད།
