Hotfolder (7.x-1.11) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Notes
eu: Oharrak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Controls
eu: Kontrolak

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1
