Hotfolder (7.x-1.11) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Notes
gl: Notas

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Controls
gl: Controis

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Unknown action.
gl: Acción descoñecida.
